O nás

Neexistuje pracovní pozice, kterou bychom neobsadili.

O Jobactive

Jobactive je zkušená evropská firma působící v oblasti pesonální a poradenství. Specializujeme se na výběr zaměstnanců, recruitment, psychodiagnostické metody, outplacement a personální poradenství na území Německa, České republiky a Slovenské republiky. Zakládáme si na profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb. S ohledem na naše zkušenosti už víme, jak vyhovět přáním zákazníka a splnit jeho očekávání, spolehlivě a hlavně bez komplikací. Silný důraz klademe především na kvalitu, servis, rychlost a komunikaci.

Zákazníky a partnery je naše společnost vnímána jako spolehlivý partner, který vyniká kvalitou poskytovaného servisu. Se zákazníky si zakládáme na dlouhodobých vztazích a partnerství. Klíčem k úspěchu společnosti Jobactive je spolehlivost a odhodlání plnit přání klientů v nejvyšší možné kvalitě. Kvalita a důvěra společnosti Jobactive jsou nejdůležitějšími pilíři, na kterých společnost vybudovala své jméno.

https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/bgn-floater-3.png

Náš tým

Jsme zkušený tým s mnohaletými zkušenostmi, který vám pomůže najít vždy ty nejlepší kandidáty na danou pozici.

https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-success.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-7.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-2.png

Pomůžeme vaší společnosti růst

Jednou z největších výzev při expanzi je zvládnutí požadavku na rostoucí počet zaměstnanců, zejména na konkurenčním trhu práce. Naše společnostpro vás tento úkol zjednodušuje tím, že nabízí kompletní sadu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů, které vám pomohou nejen lépe udržet vaši produktivitu, ale také eliminovat závazky a povinnosti, které s sebou může přijímání zaměstnanců přinášet.

Jsme dostatečně malí na to, abychom se starali, a zároveň silní na to, abychom dokázali plnit své úkoly.

Reference

Všem našim klientům garantujeme tu nejlepší úroveň poskytovaných služeb a individuální přístup. Díky tomu jsme schopni udržovat dlouhodobé vztahy založené na oboustranné důvěře a spokojenosti.
logo8
logo17
logo6
logo4
logo3
logo7
logo2
logo10
logo13
logo11