Služby

https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-10.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-9.png

Naše služby

Svěřte povinnosti v oblasti HR do našich rukou. Ušetříme vám nejen čas, ale také spoustu starostí.
Vyhledáme jen ty, kteří budou skutečným přínosem pro vaší firmu. Postaráme o to, aby se k vám dostali jen ti nejlepší kandidáti.
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-4.png
Náš tým profesionálů pro vás zajistí ty nejlepší kandidáty na místa vyššího a top managementu. Najděte s námi ty nejlepší na trhu!
Nabízíme řešení, která fungují a pomůžeme zmírnit negativní dopady, které by mohly ovlivnit budoucnost propouštěných zaměstnanců.
Díky psychodiagnostickým metodám vám pomůžeme lépe identifikovat jedince schopné výjimečné stylizace nebo skryté talenty.
Assessment centrum je v současné době velmi populární, a také efektivní metoda, jak ze skupiny uchazečů vybrat toho nejlepšího.
Zjistíme potenciál jednotlivých zaměstnanců a ověříme, že vámi vybraní kandidáti na danou pozici jsou skutečně ti, které hledáte.
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-4.png
Poskytujeme personální služby jak malým a středním podnikům, tak velkým korporacím, které chtějí outsourcovat své personální řízení.
Služba Příprava na pracovní pozici poskytuje komplexní trénink pro konkrétní pracovní pozici, který pomáhá lidem získat danou pozici, na kterou se hlásí.

Cílíme na kvalitu

Vyhledáme zaměstnance, nabízíme řešení, která fungují a postaráme se o to, aby pro vás vaši zaměstnanci byli skutečným přínosem.

Reference

Všem našim klientům garantujeme tu nejlepší úroveň poskytovaných služeb a individuální přístup. Díky tomu jsme schopni udržovat dlouhodobé vztahy založené na oboustranné důvěře a spokojenosti.
logo3
logo6
logo17
logo2
logo10
logo11
logo8
logo7
logo4
logo13