Executive Search

https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-mind-transformation.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-7.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-2.png

Najděte s námi ty nejlepší na trhu!

Pokud klient hledá člověka se specifickými dovednostmi nebo z konkurenční organizace, je obvykle nejlepší cestou, jak takového člověka získat, executive search, neboli headhunting.
Po schůzce s vámi a důkladném pochopení vašich potřeb prozkoumáme vaše konkurenty a další relevantní společnosti, abychom rozhodli, které z nich s největší pravděpodobností zaměstnávají vašeho ideálního kandidáta.

V další fázi identifikujeme v těchto cílových podnicích osoby, které dosahují nejlepších výsledků, a přímo je oslovíme s tím, že jim představíme vaši příležitost.
Výsledek každého oslovení je zdokumentován a je vám k dispozici, což znamená, že budete vždy plně informováni a budete mít nad celým procesem kontrolu, protože našim klientům vždy poskytujeme transparentní, důvěrné a diskrétní služby.

Všichni kandidáti, kteří mají zájem, pak absolvují sérii telefonátů a osobních pohovorů s naším vedoucím konzultantem a předtím, než vám bude předán užší výběr, projdou psychometrickým profilováním.
Užší výběr obsahuje podrobné životopisy jednotlivých kandidátů, podrobné poznámky z pohovorů a psychometrické zprávy, jakož i platové požadavky a důvody zájmu o vaši pozici, což vám dává ideální pozici pro získání požadovaného kandidáta.

Vstupní konzultace

Setkáme se s vámi, abychom se seznámili s vaším podnikáním a firemní kulturou a probrali vaše konkrétní personální potřeby.

Seznámení

Zjistíme vaše priority, postupy a komunikační preference, abychom mohli utvářet naši společnou práci.

Předvýběr

Vyhledáváme elitní kandidáty se zkušenostmi, dovednostmi a osobností, kteří rychle přidají hodnotu vaší společnosti.

Eliminace

Dovednosti, zkušenosti a ambice uchazečů prověřujeme prostřednictvím odborných osobních pohovorů a testů a vám dodáme jen vysoce prověřené kandidáty.