Psychodiagnostické metody

https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-mind-transformation.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-7.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-2.png

Osobnost zaměstnance může být klíčovým faktorem pro vaše rozhodnutí.

Obvykle je nábor zaměstnanců postaven na životopisech a pohovorech. Není však pochyb o tom, že tyto dva kroky vám odhalí pouze určitou část osobnosti potencionálního kandidáta. Správně zvolená psychodiagnostika vám může pomoci lépe zmapovat osobnost, schopnosti, motivy a potenciál uchazeče nebo zaměstnance, o kterého máte zájem.

Díky správně zvoleným psychodiagnostickým metodám vám pomůžeme lépe identifikovat jedince schopné výjimečné stylizace nebo skryté talenty mezi vybranými kandidáty - a důsledněji tak hlídat návratnost investic do náboru nebo rozvoje vaší firmy.

Osobnostní profil

Vytvoříme pro vás osobnostní profil každého kandidáta a důkladně zmapujeme jeho silné a slabé stránky.

Kompetence

Pomůžeme vám odhalit skrytá rizika a kompetentnost kandidátů, abyste měli jistotu, že se opravdu rozhodujete správně.

Intelekt

Zjistíme, jaká je motivace zaměstnance pro vás pracovat a společně s naším psychologem pro vás zajistíme podrobné výsledky testů, které následně osobně interpretujeme a probereme do nejmenšího detailu.

Pracovní styl

Je Vámi vybraný kandidát sólista nebo týmový hráč? Bude z něj dobrý obchodník, nebo ho to táhle spíš směrem k analytice? Po vyhodnocení našich testů pro vás budeme mít jasný profil kandidáta, na který se budete moci spolehnout.