Assesment centrum

https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-mind-transformation.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-7.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-2.png

Vyberte si svého kandidáta správně.

Assessment centrum je v současné době velmi populární, a také efektivní metoda, jak ze skupiny uchazečů vybrat toho nejlepšího. Životopis a osobní pohovor je jedna věc, ale doplněním těchto dvou prvků právě o assessment centrum získaté komplexní pohled na všechny vámi vybrané uchazeče a budete mít možnost zcela objektivně porovnat jejich schopnosti, kompetence a pracovní výkon.

Prostřednictvím této metody tak získáte nejen přehled o tom, jak jednotliví uchazeči pracují v týmu, ale také o tom, jak jsou schopni reagovat na určité situace a jaká je jejich motivace být součástí rozvoje vaší společnosti a jaké jsou jejich praktické schopnosti. Jedná se o jednu z nejvíce objektivních metod výběru zaměstnanců.

Individuální řešení

Každé assessment centrum sestavují naši odborníci na základě vašich individuálních cílů a potřeb.

Komunikace

Komunikujeme nejen s vámi, ale i se zaměstnanci, abychom jim vysvětlili, co je samotným cílem assessment centra a jaké benefity jim může testování přinést.

Realizace

Na základě vašich očekávání sestavíme konkrétní podobu assessment centra a postaráme se o jeho kompletní organizaci a realizaci. Případně připravíme veškeré podklady pro to, abyste si assessment centrum mohli zrealizovat sami.

Výstup

Provedeme vyhodnocení, které navíc zkonzultujeme s našim externím psychologem, aby konečné výsledky byly nejen objektivní, ale také co nejvíce přínosné. Tuto zpětnou vazbu od nás obdržíte též v písemné podobě.