Příprava na pracovní pozici

https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-mind-transformation.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-7.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-2.png

Příprava na pracovní pozici

Společnost Jobactive nabízí unikátní službu Příprava na pracovní pozici, která je určena pro všechny, kteří hledají práci nebo se chtějí připravit na konkrétní pozici. Naše služba je komplexní a kreativní, a je určena pro každého, kdo touží po úspěchu v pracovním světě.

Naši odborníci na kariéru jsou připraveni vám pomoci s celým procesem hledání práce, od prvního kontaktu s potenciálním zaměstnavatelem až po finální pohovor. Připravíme vás na konkrétní pozici, na kterou se hlásíte, a vytrénujeme vás pro zisk této pozice.

Naše služba zahrnuje tvorbu profesionálního životopisu a motivačního dopisu, trénink na pohovory, rady ohledně prezentace a komunikace, a také poradenství ohledně kariérního rozvoje. Naši odborníci jsou připraveni vám pomoci se všemi aspekty vašeho hledání práce a připravit vás na úspěšné získání pozice, kterou si přejete.

Díky naší službě Příprava na pracovní pozici budete připraveni na každou příležitost, která se vám naskytne, a budete mít větší šanci na úspěch v pracovním světě.

Individuální řešení

Snažíme se poskytovat individuální přístup ke každému klientovi. Cílem je přizpůsobit trénink potřebám a cílům každého klienta, aby byl trénink co nejefektivnější.

Osobnostní profil

Služba pomáhá klientům pochopit a využít svůj osobnostní profil pro úspěšné získání pozice. Služba poskytuje testy osobnosti a poradenství jak využít výsledky pro trénink a pracovní pohovor.

Rozvoj kompetencí

Služba se zaměřuje na rozvoj kompetencí potřebných pro danou pracovní pozici, jako je například komunikace, týmová práce, řízení času a podobně. Cílem je, aby klienti byli co nejlépe připraveni na pozici, na kterou se hlásí.

Příprava na pracovní pohovor

Služba poskytuje klientům trénink na pracovní pohovor, který zahrnuje rady a tipy, jak odpovídat na otázky, jak se chovat a jak prezentovat své schopnosti a zkušenosti. Cílem je, aby byli klienti co nejlépe připraveni na pohovor a zvýšili své šance na získání pozice.