Outplacement

https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-mind-transformation.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-7.png
https://www.jobactive.cz/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-2.png

Ukažte, že vám na zaměstnancích záleží.

Outplacement je služba určená na podporu lidí, kteří opouštějí vaši organizaci v důsledku propouštění, aby jim pomohla úspěšně přejít k další příležitosti - ať už je jakákoli. Pokud tedy vaše organizace potřebuje propouštět některé ze zaměstnanců, jsme tu pro vás, abychom poskytli náležitou podporu zaměstnancům, kterých se to týká.

Cílem této služby je nabídnout zaměstnancům praktickou pomoc, podporu a poradenství, díky čemuž pro ně bude snazší posunou se o krok dál a najít si novou práci, kde budou spokojeni.

Ve spolupráci s vámi vytvoříme program na míru podle vašich potřeb a rozpočtu.

Eliminujeme stres

Díky outplacementu více než 2/3 zaměstnanců nepociťuje v návaznosti na ztrátu práce úzkost, depresi či jinou formu frustrace.

Začlenění

Službu navrhneme vždy tak, že téměř 80% zaměstnanců, se kterými pracujeme, najde ještě v průběhu trvání výpovědní lhůty novou práci.

Podpora

Konkrétnímu zaměstnanci poskytneme náležitou podporu, poradíme s tvorbou CV, vytipujeme příležitosti a probereme s ním případné problémy spojené se ztrátou zaměstnání.

Spokojenost

Využitím této služby ukážete svým zaměstnancům, že vám na nich záleží, a že jim věnujete náležitou péči. Věřte, že se vám to vyplatí.